Roberto Cavalli Eau de Parfum dámske telové mlieko 150 ml

pre ženy
Objem
150 ml

• , zakúpené v ELNINO.SK

Po pouziti lotion voniam jemne a pre zintenzivnenie vone pouzijem este parfem.

• krásna vona a dobrá cena, dlho vydrží

Mám celú radu produktov tejto značky a som nesmierne spokojná.

• , zakúpené v Xparfemy.sk

• BOMBASTICKA vona,len co odisiel postar,otvorila som body lotion, natrela pravu ruku,a ked vstupil sused..okamzite mi vonal pravu ruku 5x haha.To je lepsie nez som kupil ja zene.Hned mi napis meno dizajnera na papier!~!~bola reakcia

Uz som poznala vonu z Londyna..preto som si ju kupila..zanechala na mna neskutocny dojem.Kazdy bol ocareny, ked vysiel tento parfem na trh.Ale je to vec osobnosti,vkusu ..ja nemam moc rada svieze kvetinove vone.Ale orientalne a chypre..Kamaratka pouziva vonu caju napr.GREEN TEA,priktorej ja sa dusim a hned musim od nej utekat prec,dokonca aj spatne na zaludku mi prislo.Ona sa s tym sprejuje aj 4x denne.Takze co vyhovuje mne, nemusi vam.Ale ja som na10000% happy s tymto produktom.Nepatri k najlacnejsim,ale ja som ochotna zaplatit za kvalitu.Vona je vhodna na specialnu prilezitost,ako aj na veceru s priatelmi.Velmi zvodnaa..Vdaka este raz parfemy .cz[profesionalny pristup,uz to ,ze si pytate tzv.FEEDBACK od klientov.Na take sluzby som zvyknuta z UK.

Rad
Eau de Parfum
Určenie
pre ženy
Objem
150 ml

Roberto Cavalli 2012

Niektoré ženy len čakajú, až si ich niekto všimne. Ona nezostáva bez povšimnutia.

Niektoré ženy čakajú, až sa im priblíži svet. Ona do sveta vstupuje a všetci sa za ňou otáčajú.

Niektoré ženy čakajú, až budú skrotené. Ona sa skrotiť nedá. Ona má pôvab mačky a energiu spurného zvieraťa.

Kdekoľvek sa objaví, spôsobí rozruch. Jej život je scéna, na ktorej sa ona pohybuje s pôvabom a osobným kúzlom. Sexy, sofistikovaná, ona dokáže aj extrémy premeniť v eleganciu.

Ona je Roberto Cavalli žena.

Nová, explozívna vôňa z dielne Cavalli pre rok 2012.

Jedná sa o energickú, radostnú, kvetinovo-jantárovú vôňu.

Zloženie

Hlava - ružové korenie, benzoin

Srdce - kvet pomarančovníka

Základ - fazuľa Tonka, vanilka

• , zakúpené v ELNINO.SK

Po pouziti lotion voniam jemne a pre zintenzivnenie vone pouzijem este parfem.

• krásna vona a dobrá cena, dlho vydrží

Mám celú radu produktov tejto značky a som nesmierne spokojná.