Naturalium Fruit Pleasure Coconut výživné telové mlieko 370 ml

pre ženy
Objem
370 ml

• , zakúpené v Notino

Vôňa velmi zlá, výrazná, umelá... milujem kokos ale toto ma od neho na míle ďaleko. Raz som použila a neviem co s nim idem robit ďalej, absolutne mi nesedí

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Určenie
pre ženy
Objem
370 ml

Telové mlieko vonia ako naozaj čerstvé ovocie. Budete na zahryznutie!

Kokosové aróma je upomienkou skvelých výletov a dobrodružstiev, vysnívaných rajov alebo idylické dovolenky. Prináša sen o Karibiku a azúrovo čistej vode. Je to vôňa, ktorá Vás pozýva k snívaniu a relaxu. Vlastnosti: vďaka vitamínom E a B5 je pokožka dokonale vyživená, bez parabénov, farbív, ftalátov a fenoxyetanol.

• , zakúpené v Notino

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

• hebká pokožka a krásne vonia

je výborný

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Príjemná vôňa ktorá vydrží aj celý deň.
    • Rýchlo sa vstrebe.
    • Prírodné zloženie. :)
    • Žiadne.

Hľadala som niečo kokosové a prírodné na hydratáciu pokožky.
    Našla som značku Naturalium, ktorá mi vyhovuje a preto ju budem používať pravidelne.
    V ponuke majú aj rôzne vône. Takže ich plánujem striedať. :)