Kallos Gogo hydratačné telové mlieko 200 ml

Kallos Gogo hydratačné telové mlieko Telové mlieko Gogo sa rýchlo vstrebe do pokožky, po použití bude pokožka pružná, mäkká a hydratovaná. Obsahuje olivový olej, mandľový...
1 €
Doporučená ponuka Deliashop.sk

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 20 386 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €88 % • 4 198 recenziíĎalšie informácie

200 ml
Hydratačné
Vyživujúce

• Tovar mi prisiel s datumom plnenia 01.06.2018 a smrdi

Ani po komunikacii, ziadne vyhovenie zakaznikovi, aj ked som rada nakupovala cez tuto stranku.

• , zakúpené v ELNINO.SK

• Nikdy som ho nepoužila keďže produkt bol po exspirácii.

Produkt bol po dobe exspirácie čo som si všimla až po 2 mesiacoch, takže som ho ani nepoužila ale rovno vyhodila. Sklamalo ma to lebo aj s ďalším krémom som mala taký problém.

• Príjemná vôňa a konzistencia

200 ml
Hydratačné
Vyživujúce

Kallos Gogo hydratačné telové mlieko

Telové mlieko Gogo sa rýchlo vstrebe do pokožky, po použití bude pokožka pružná, mäkká a hydratovaná. Obsahuje olivový olej, mandľový olej, vitamín E a provitaním B5

• Použitie: Aplikujte na umytú a suchú pokožku kedykoľvek počas dňa. Mlieko sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film. Podľa potreby opakujte. Hydratačné mlieko je vhodné pre každodenné použitie.
  • Objem: 200 ml

Na sklade • 1 variant3,9 €94 % • 386 recenziíĎalšie informácie

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Tovar mi prisiel s datumom plnenia 01.06.2018 a smrdi

• , zakúpené v ELNINO.SK

• Nikdy som ho nepoužila keďže produkt bol po exspirácii.

• Príjemná vôňa a konzistencia
    • dobrá cena
    • neviem
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,9 €94 % • 386 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v drogeriashop.eu

Nevýrazné

• , zakúpené v Andrea Shop

• -krásna letná vôňa
    • -nízka cena
    • -veľké balenie

S mliekom som spokojná, cena v porovnaní s kvalitou bola oveľa nižšia.