Dove Intensive Nourisment Deep Care Complex telové mlieko na veľmi suchú pokožku 400 ml

Intensive Nourishing Lotion - Telové mlieko pre veľmi suchú pokožku - telové mlieko Dove Intensive je určené pre veľmi suchú pokožku, ktorú dokonale hydratuje a vyživuje -...
Garantovaný nákup z DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Info v obchode3,5 €0×neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,77 €100 % • 293×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,14 €421×neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 560×recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €97 % • 7 553×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant17×neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 42 492×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3 €97 % • 1 510×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €91 % • 508×recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,7 €97 % • 13 411×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 560×recenziíĎalšie informácie

Regeneračné
Vyživujúce

• VELMI KVALITNY PRODUKT ZA ROZUMNU CENU
  • , zakúpené v ELNINO.SK

Telové mlieko používam už roky ,nakoľko mám problematickú pokožku, vyskúšal som už mnoho druhov ,ale Dove z nich bol najlepší, som s ním maximálne spokojný a odporúčam nákup

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Hydratačné
Regeneračné
Vyživujúce

Intensive Nourishing Lotion - Telové mlieko pre veľmi suchú pokožku

• telové mlieko Dove Intensive je určené pre veľmi suchú pokožku, ktorú dokonale hydratuje a vyživuje
  • obsahuje unikátnu technológiu DeepCare Complex s bohatým esenciálnym olejom a niektorými pokožke prirodzenými lipidy, ktoré hydratujú a vyživujú pokožku do hĺbky
  • hydratuje pokožku
  • vyživuje do hĺbky
  • príjemne vonia

Použitie:

Naneste na pokožku, rozotrite a nechajte pôsobiť.

• VELMI KVALITNY PRODUKT ZA ROZUMNU CENU

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

príjemne vonia, dobre sa rozotiera, pekne hydratuje pokožku

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Kosmetika-Zdraví.cz

• Príjemná pokožka